מובילים בתכנון , יישום ופיתוח תוכנות מבוססות בינה מלאכותית שייקחו אתכם למקומות שלא חשבתם שקיימים .

אנחנו חיים בעולם שמייצר וצורך מידע יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה. בעלי עסקים יכולים לצבור נתונים רבים. האתגר שעומד בפנינו כיום הוא לא איסוף או אחסון הנתונים אלא ניתוחם והפקת תובנות שיאפשרו לנו לתת ללקוחותינו שירות טוב יותר.

למעשה, מדובר בהפיכה של נתונים גולמיים למידע. ככל שנבין יותר מה מאפיין לקוח ספציפי, נוכל לספק לו חוויה צרכנית איכותית ומותאמת שתגרום לו לשוב אלינו גם בהמשך ותבדל אותנו מהמתחרים.

את המעבר מנתונים למידע נעשה לרוב תוך שימוש בטכנולוגיות Big Data , בין אם on-premise או בענן. לאחר שהטמענו את הכלים הרלוונטיים נוכל, למשל, לבקש את כל הלקוחות שהראו עניין במוצר כלשהוא אבל לא רכשו אותו. כעת, נרצה לזהות באמצעים חישוביים מאפיינים משותפים לכל הלקוחות הללו, ובתקווה להבין מדוע לא ביצעו את הפעולה וכיצד לשווק את המוצר בצורה טובה יותר. המפתח לניתוח אוטומטי זה הוא שימוש בדיציפלינה בשם Machine Learning.

בדומה למושג ה-Big Data, Machine Learning הוא לא טכנולוגיה או כלי ספציפי. זהו תחום מחקר מדעי, שמהותו הוא שילוב של אלמנטים מסטטיסטיקה ומדעי המחשב על מנת לאפשר זיהוי אוטומטי של דפוסים מעניינים בתוך כמויות גדולות של נתונים.

בשנים האחרונות, עם הגישה הקלה לכמות גדולה של משאבי חישוב ואחסון מידע, אנו רואים צמיחה בשימוש של טכניקות Machine learning להפקת תובנות עסקיות. 

במילים אחרות, ה-ML מיועד לתת לנו ניבויים טובים לגבי העתיד גם מבלי שנוכל להסביר בפרטי-פרטים את הגורמים לניבויים שכאלה. לדוגמא, תחום שצובר תאוצה רבה בקהילת ה-ML בעולם כיום הוא תחום ה-Deep Learning שעושה שימוש ברשתות עצביות (neural networks) גדולות, עבורן נדרש כוח חישוב עצום. פתרונות deep learning מצטיינים במיוחד בתחומים של זיהוי אובייקטים בתוך תמונות ובעיבוד של שפה טבעית. 

זה תחום מאוד חדשני ואנחנו מציעים שירותים על בסיס שני דברים:

1. על בסיס מערכות קיימות (Google cloud , microsoft cognetive , IBM cloud (watson

2. NVIDIA

3. CAYEKMLA - רשת עצמאית בבעלותה של HMSOFT המבוססת חומרה חדשנית וידע מעמיק. 

 

לקבלת מידע נוסף

*
*
*